Praca w chmurze – Gdziekolwiek jesteś masz dostęp do swoich zasobów i stworzonych szkoleń.
Nie musisz niczego instalować, narzędzie LearnWay Editor jest w 100% online.

Użytkownik ma swoją przestrzeń dyskową na serwerze, w której może umieszczać swoje zasoby.

Prosta obsługa – Dzięki kreatorom szybko wybierzesz wygląd szkolenia, dodasz ćwiczenia interaktywne i inne elementy multimedialne.

Korzystaj z gotowych szablonów i grafik.

Drag & Drop – Przeciągnij i upuść na obszar roboczy elementy których chcesz użyć w szkoleniu.
Ustaw pozycje i rozmiar kilkoma kliknięciami myszy.

Biblioteka multimediów – Używając LearnWay Editor masz dostęp do wielu zasobów multimedialnych: grafiki, postacie, animacje, dźwięki.

Własne zasoby – W łatwy sposób wgrasz na serwer swoje zasoby – zdjęcia, grafiki, pliki Flash, filmy.
Wgrywasz raz a twoje zasoby będą zawsze dostępne – możesz ich używać w wielu szkoleniach.

Zarządzaj swoimi zasobami – twórz albumy, sortuj zdjęcia. Usuwaj niepotrzebne pliki. Twoje filmy zostaną przekonwertowane przez serwer na odpowiedni format, z którym poradzi sobie każda przeglądarka.

Interaktywność – Wybieraj gotowe ćwiczenia interaktywne, które łatwo skonfigurujesz i wprowadzisz dane za pomocą kreatorów. Przypisuj akcje dowolnym elementom ekranu.

Wybierz ćwiczenie interaktywne, przeciągnij je na ekran. Kreator pozwoli Ci szybko wprowadzić treść zadania oraz skonfigurować parametry. Do wyboru masz różne rodzaje testów i zadań typu Przeciągnij i upuść! Podgląd na żywo pozwoli lepiej Ci zaprojektować ekran szkolenia. Dodatkowo możesz przypisać interaktywność każdemu elementowi ekranu. To proste – wybierz zdarzenie oraz akcję z listy i gotowe!

Import z PowerPointa – Wstaw swoje slajdy bezpośrednio na ekran szkolenia.

Uniwersalne publikowanie – Jednym przyciskiem wyeksportujesz swoje szkolenia w standardzie SCORM w technologii HTML5. Twoje szkolenie będzie kompatybilne z każdą platformą e-learningową oraz przeglądarką www. Wyeksportowaną paczkę zapisz na swoim komputerze - jest gotowa do umieszczenia na platformie e-learningowej.

Każde szkolenie jest eksportowane w technologii HTML 5 z użyciem JavaScript. Tą technologię obsługują wszystkie aktualne wersje przeglądarek www niezależnie od tego na jakim systemie operacyjnym pracujesz.

Wielojęzyczność – LearnWay Editor jest dostępny w języku polskim oraz angielskim. Generowane szkolenia również uwzględniają wybraną wersję językową.

System pomocy – Naucz się tworzyć szkolenia dzięki video przewodnikom, które dokładnie pokażą Ci jak poruszać się po aplikacji. Dostępna jest również dokumentacja użytkownika.